Regulamin

Giełdy Staroci zakładka organizatorzy (strona główna górny prawa strona)

Dotyczy zakupów w sklepie
1. Sklep internetowy, działający pod adresem
www.rynekstaroci.pl prowadzony jest przez firmę F.H.U. Jakub Piętka na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej
35058. z dnia nr dokonanego przez Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, z siedzibą przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej

NIP: 629-155-51-30
REGON:
240919830

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep www.rynekstaroci.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

3. Zakłada się, że Klient składając zamówienie zapoznał się z regulaminem i go akceptował.

Zamówienia

4. Zamówienia przyjmowane są przez strone www.rynekstaroci.pl - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub mailem.

5. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie sklepu oraz przesłanie go.

6. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-maia zwrotnego z prośbą o potwierdzenie złożenia zamówenia.
www.rynekstaroci.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu.

8. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze (poniedziałek - piątek).

9. Jednym z warunków realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza, w którego treści należy wpisać dane adresowe, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

10. Kupujący, który złożył zamówienie, zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w ciągu 7 dni. Firma zastrzega sobie prawo do anulowania zamówenia jeśli nie zostanie ono opłacone w ciągu 7 dni od daty jego złożenia.

11.Firma www.rynekstaroci.pl  wystawia fakture VAT-marża.

12. Sklep www.rynekstaroci.pl, zastrzega sobie prawo na odmowę realizacji zamówienia w przypadkach kiedy istnieją wątpliwości co do rzetelności Kupującego lub zamówienia.

Ceny towarów

13. Wszystkie ceny towarów podane na stronie sklepu są wiążące

14. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia.

15. Sklep www.rynekstaroci.pl
zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

16. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które pokrywa Kupujący. Koszt przesyłki towarów zależny jest od wybranego sposobu płatności, gabarytu przesyłki, wartości całego zamówienia oraz metody dostawy.

Płatności dostępne w sklepie

17. W sklepie www.rynekstaroci.pl preferujemy płatność z góry przelewem internetowym - bezpośrednio na konto sklepu: mBank 33 1140 2004 0000 3702 6237 6666

Czas realizacji zamówienia

18. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od daty potwierdzenia złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych, chyba że strony postanowią inaczej.

Zwroty towarów

20. W uzasadnionych przypadkach będzie możliwość dokonania zwrotu towaru, który będzie rozpatrzany indywidualnie

Postanowienia końcowe

35. Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych klient rejestrując się w bazie sklep.

Kalendarz Kolekcjonera
Statystyki
Produktów: 244
Kategorii: 30
Odwiedzin: 3085233
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.